Novinky

Všechno nejlepší!!!

12.12.2016 12:00
  V prosinci  slaví narozeniny: 1.- Pája 9. - Olďas 12. - Irenka 18. - Jirka Kř. a svátek: 4 - Barča 11. - Dana 13. - Lucka Všechno nejlepší a hodně sluníčka:-)

Diskuze

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teorie v pivovaru

Zdeněk | 19.01.2010

Ok, v tom případě raději uzavírám přihlášky. Musím si nechat nějaké rezervy, ta Ágnes je fakt zvíře.

Re: Teorie v pivovaru

Dana | 19.01.2010

Dobrý, utíká to, koukám, že už je úterý...

Re: Re: Teorie v pivovaru

Zdeněk | 19.01.2010

Ale teprve ráno :(

Re: Teorie v pivovaru

Taťka | 19.01.2010

Takže jestli jsem to dobře pochopil, salonek bude razervovaný na jméno SELEŠOVÁ...

Re: Re: Teorie v pivovaru

Dana | 19.01.2010

:-)))

Pochvala kapitánce!!!

Taťka | 16.01.2010

Myslím si, že už samotný nadpis mluví za vše, ale přesto chci vyzvednout dnešní výkon Kapitánky Ingrid na lyžích! Jezdila jako samotný Krakonoš a byla jediná která dostala medaili (samozřejmě zlatou).
GRATULUJU! jen tak dál.

Re: Pochvala kapitánce!!!

Dana | 16.01.2010

Pochvala patří i Pavlovi, zalyžovat si v sobotu bez fronty, dobrá volba sjezdovky... dobrá, škrtám ti ten ranní velký problémek :-)

Re: Re: Pochvala kapitánce!!!

Zdeněk | 16.01.2010

Ale copak, nebyl snad taťka ráno připraven včas k odjezdu?

Re: Re: Re: Pochvala kapitánce!!!

Dana | 16.01.2010

No ty dvě minuty čekání nás nevytrhly :-) )) . On se Pája (třeba až pojede na projížďku na běžkách) možná zastaví.... :-))). Rádi ho uvidíme :-)))

Re: Re: Re: Re: Pochvala kapitánce!!!

Dana | 17.01.2010

MOOOOC RÁDI HO UVIDÍME :-))) . Třeba příště... :-)

Re: Re: Pochvala kapitánce!!!

Taťka | 16.01.2010

no tak to mi spadl kámen ze srdce, nemysli si, mě to, co se ráno stalo taky moooc mrzí.

Re: Re: Re: Pochvala kapitánce!!!

Dana | 16.01.2010

Všechno špatný pro něco dobrý....aspoň vím, co Jirkovi koupím v dubnu k svátku :-))) (aby byl připraven i na nečekané okolnosti :-) )

Re: Re: Re: Re: Pochvala kapitánce!!!

Taťka | 16.01.2010

a není to pozdě? co bude chudáček dělat v Alpách? sušit hubu? to na něho snad udělám sbírku a koupím mu to už do Alp. (kolik přispěješ?)

Re: Re: Re: Re: Re: Pochvala kapitánce!!!

Dana | 16.01.2010

Co bude chybět + náplň :-)))

Labská....lyžovačka

Ingrid | 17.01.2010

Děkuji za pochvalu.Však jsem doma říkala,že jsem byla pořád
v předu a tak jsen neměla k sobě konkurenta a jezdila jsem sama
( skoro )....???
Zájezd hodnotím velmi dobře a jsem ráda,že jsme si fajn zalyžovali.
Jirka nás bezpečně odvezl a přivezl a tak mu uděluji také pochvalu.
Akorát se tlačil na auta před ním jezdící,ale asi to má nějaké důvody.Jo a ten vnitřní okruh ve Vrchlabí .....no ....????
Můžou litovat ti ,co seděli doma na gauči a koukali na televizi.
Ahoj .... kapitánka.

Re: Labská....lyžovačka

Míla | 18.01.2010

Milá kapitánko, utápím se v žalu už od soboty a lituju, že jsem seděla na gauči a koukala na televizi(zní to líp, než kdybych napsala, že jsem uklízela, prala a vařila)...Ještě, že na to existuje zaručený lék, který mi umožnuje chvílemi zapomenout...:-)

HORY

Dana | 14.01.2010

Ahoj, tak druhý pokus...Kdo by chtěl jet zítra na dopolko (asi na Černou) nebo v sobotu (snad na Labskou do Špindlu) a ještě jste se s Jirkou nedomlouvali, dejte mu vědět. Nebo napište sem. Zatím čau...

Re: HORY

Taťka | 14.01.2010

Celodenní lístek na Labský stojí 400,- což opravdu není mnoho na dnešní dobu. Navíc se tam v sobotu většinou jezdí bez front!

Re: HORY

Zdeněk | 14.01.2010

Škoda, že nemám co na sebe... Půjčil bych si snb komplet, byl jsem jenom jednou v životě, ale líbilo se mi to. Snad na příští sezónu něco na sebe seženu :)

HORY

Libor | 15.01.2010

Nečekej na příští sezónu, vždyť se ta letošní sotva rozběhla. Máš tak ještě 2 měsíce.

Re: HORY

Zdeněk | 15.01.2010

Když jsem si naposledy nechal šít bundu (konfekční jsem na sebe nenašel), tak to trvalo měsíc a půl. Taky budu potřebovat kalhoty. Takže to asi začnu řešit na konci léta :)

Re: HORY

Dana | 15.01.2010

Zkusíme teda tu Labskou. Vyjíždíme ráno po sedmé ze Zábřezí, potom přibrzdíme ve Dvoře (zatím Irče a Pavlovi)....

Re: Re: HORY

Libor | 15.01.2010

Zítra to bude Deštné v OH, s dětmi. Hledal jsem, zda jezdí lyžařská škola i na Labské, ale nic zřetelného jsem nenašel. Takže jsem objednal jistotu. Máme zamluveného instruktora od 10 do 12. Až uvidím, jak to dětem po téměř roční pauze jde, tak příště možná bude již let nad Špindlem .-))

Re: Re: Re: HORY

Taťka | 15.01.2010

No tak tam teda pořádně potrénuj, ať si taky vychutnáš, jaký to je jezdit vepředu :-)
Zítra beru placatici s becherovkou, doufám, že nás tam takových bude víc :-)))

Re: Re: Re: Re: HORY

Dana | 16.01.2010

No jo jo, to se to vytahuje s novejma lyžema :-)

Re: Re: Re: Re: HORY

Libor | 17.01.2010

Myslel jsem si, že budu vpředu, ale už i Kubík mi dával na frak cca 1/2 svahu. Ještě že se mnou byla taky Barborka. Holt někdo fičí ze svahu, protože neumí přibrzdit a někdo si to krásně vychutnává.

Silvestrovské heslo

Míla | 05.01.2010

Vzhledem k tomu, že se nám někteří detektivové a jejich příbuzní(viď Colombová...) snaží dostat do Silvestrovské galerie fotek na Zdendových stránkách(odkaz viz níže), bylo změněno heslo pro vstup. Pokud ho chcete získat, obraťte se na mě, Zdendu, či tiskového...

Fotky - Silvestr 2009

Zdeněk | 04.01.2010

Ahoj všem, na známé adrese, konkrétně přesně na
https://zdenekhamanphotography.com/2009-12-31/Silvestr-2009/ naleznete pár (zcenzurovaných) fotek.

Poděkujme Míle, že se zhostila nelehkého úkolu všechny nepravosti (že, Dušane a Dano :) zadokumentovat. Kdo neví, tak přímo pod každou fotkou lze nechat rádoby vtipný komentář (Show Form)...

Re: Fotky - Silvestr 2009

Dana | 04.01.2010

Jaký "(že, Dušane a Dano )", to Dušan domlouvá Ágnes, že si to nádobí po sobě umyjeme!!! :-)

Re: Re: Fotky - Silvestr 2009

Zdeněk | 05.01.2010

To nevím o jaké nádobí jde, já u toho nebyl. Ale Míla tuhle fotku měla za sólokapra!

Re: Re: Re: Fotky - Silvestr 2009

Dana | 05.01.2010

Paparazzo? A tak dlouho to maskovala !!!

???

Dana | 04.01.2010

Vzhledem k tomu, že po uložení zbylých silvestrovských lahví na bezpečném místě u Fialů se již Fialovi neobjevili ani na volejbale, začínám si trochu myslet, že to bezpečné místo možná není zas tak bezpečné... :-) :-) .

Re: ???

Míla | 04.01.2010

Na tomto místě je potřeba podotknout, že managerka má zase pravdu...Sice jsme si mysleli, že když uděláme kozla zahradníkem, tak zásoby déle vydrží, ale jak jsme staří, tak jsme.........naivní, to je to správné slovo...Fialky, nás neopijete nějakým bolavým krkem...:-)

Re: Re: ???

Zdeněk | 04.01.2010

Ona zbyla nějaká medovina? Jinak mi to moc nesedí...

Re: ???

Míla | 04.01.2010

P.S. Znamená to, že mají problémek? Jeden? Nebo co lahev, to problémek??? V tom případě už se asi vyčárkovali..Oba. Možná i s Ondrou...:-)

volejbal

Ingrid | 03.01.2010

Všem co byli hrát volejbal oznamuji,hra dobrá ,palec modrý a teplota 38,5....???Tak nevím s tím lyžováním.Jdu se zabalit a potit.
Petře přeji rychlé uzdravení kotníku.
Ahoj...kapitánka...jo jo roky se už ukazují.....

Re: volejbal

Míla | 03.01.2010

Škoda, že jsi Irénko nebyla dnes s námi na volejbale...Teplota v tělocvičně byla totiž minimálně třikrát nižší než 38,5 °C...Ale neboj, my Zbyňďovi neřeknem, žes tam nebyla...

Re: volejbal

Jirka | 03.01.2010

nech se zabalit od Zbynka at je to u Vás taky u dvou koťátek.....

Re: Re: volejbal

Míla | 04.01.2010

A Jirka by mohl vyprávět, už má děti z domu a zbyla tam jen ta dvě koťátka...

Re: Re: Re: volejbal

Zdeněk | 04.01.2010

No nevím, aby nám to tady mravnostní nezavřela ;)

Re: Re: Re: Re: volejbal

Míla | 05.01.2010

No jo, to ale nebudem moc uveřejňovat ani některé fotky (viď, Ágnes a Dušane...?):-) Ani pod heslem...

Re: Re: Re: Re: Re: volejbal

Zdeněk | 05.01.2010

Pod heslem snad jo, to je jako po 22 hodině.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: volejbal

Míla | 05.01.2010

Naprosto chápu, nějak si musíme zdůvodnit uveřejnění některých fotografíí..Některé jsou zvlášť povedené...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: volejbal

Zdeněk | 05.01.2010

Myslíš tím upřímně např. č. 57, nebo se stále bavíme o č. 50?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: volejbal

Míla | 05.01.2010

Ne, ne. Č. 8, nalévání nezletilým a č. 86 s názvem Zhulená Ágnes...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: volejbal

Zdeněk | 05.01.2010

K č. 86 mohu říci jen to, že je to ještě ta nejlepší z tématicky stejného okruhu fotografií.

Lyžování

Dana | 03.01.2010

Martin by jel v sobotu lyžovat, prý jestli se někdo nepřidáme... My asi jo. (Něco rozjezdovýho menšího...)

Re: Lyžování

Taťka | 03.01.2010

rozhodně jsem pro!!!

Re: Lyžování

Míla | 03.01.2010

Já nejspíš ne, Libor nevím..Ale jak ho znám, tak jestlí neslouží, držte mu místo...:-)

postrádám-postrádáte

Romana | 03.01.2010

Zdravím všechny. Já ze silvestra postrádám tác velký původně byl asi žlutý. Omylem mám doma tác bílý plastový. Měl-li ho někdo hodně rád, můžu mu ho zpátky dát.
Papapa

Záznamy: 6451 - 6500 ze 6645
<< 128 | 129 | 130 | 131 | 132 >>
Přidat nový příspěvek