Novinky

Všechno nejlepší!!!

12.12.2016 12:00
  V prosinci  slaví narozeniny: 1.- Pája 9. - Olďas 12. - Irenka 18. - Jirka Kř. a svátek: 4 - Barča 11. - Dana 13. - Lucka Všechno nejlepší a hodně sluníčka:-)

Diskuze

Re: postrádám-postrádáte

Ingrid | 03.01.2010

Já nepostrádám nic,akorát jsem si přivezla nějaké kilo navíc.

Re: Re: postrádám-postrádáte

Dana | 03.01.2010

Ingrid s kilem navíc ? To ji asi odpoledne nepoznáme, co? :-) :-) :-)

Re: postrádám-postrádáte

Dana | 03.01.2010

Jestli se neuklidil v klubovně do baru mezi ostatní, pár velkých táců tam bylo...Nebo ho někdo má. My tentokrát ne :-) .

Re: Re: postrádám-postrádáte

Míla | 03.01.2010

No, Dano, radši počkáme, jestli se s ním někde Jirka zase neobjeví...:-)

Ztráty a nálezy

Dana | 01.01.2010

Ahoj všichni, v klubovně zbylo pár věcí, můžete si je vyzvednout u nás (popř. je vezmeme na volejbal). Je tady fialový svetřík asi dámský, dětská šedá (možná zelená) vesta CCL-64, pánská bunda XXL, červená igelitka návštěvník.cz se zvláštní součástkou uvnitř a několik lahví (ty jsme uložili na bezpečném místě a příležitostně se o nich pobavíme :-) ).
Jinak všem přejeme pěkný nový rok 2010 :-) .

Silvestrovslé soutěže

Ingrid | 30.12.2009

Všem co jdou na silvestra...šipky sebou.Kdo nemá , nevadí ,ráda mu svou sadu zapůjčím.Beru ještě EVROPU,tak oprašte své vědomosti.Nebojte ,poslední nebudete.Každý vyhrává.Pro vítěze mám připravenou( krásnou cenu).Tak trénujte šipky a po večerech
místo radovánek procvičujte své znalosti......???

Re: Silvestrovslé soutěže

Dana | 30.12.2009

Bacha, Ingrid něco kuje :-) :-) :-) !!!!!!!!!!! Jak velký je terč? Stačí mě půl stěny v obyváku?

Re: Re: Silvestrovslé soutěže

Ingrid | 31.12.2009

Dano...terč je skoro jako Jirka , tak se určitě trefíš.A když si přimyslíš, že místo terče tam stojí někdo jiný..hm...to už je na tobě,tak to vyjde !!!!
Těším se na večer....ahoj

Re: Silvestrovslé soutěže

Dana | 03.01.2010

Jinak šipky byly bezva ... Dobrý nápad....

SILVEST

Martina | 29.12.2009

Vážení zdravím. Docela hezky se to čte. Jste fain lidi a máte smysl pro legraci. S tím Silvestrem to vypadá bledě. U nás jsou nějaká mračna.Takže nový rok oslavíme doma.Dano to byla hlavně zpráva pro tebe.

Re: SILVEST

Dana | 29.12.2009

Díky za zprávu, pokud byste mračna rozehnali, rádi vás uvidíme. :-)

Re: SILVEST

Míla | 29.12.2009

I kdyby mračna byla, stejně přijeďte. Doma by bylo ticho, takhle se můžete bavit oba...:-) Přijeďte, rádi Vás uvidíme a určitě najdem společnou notu... To ale neznamená, že musíme zpívat...:-)
P.S. Ale můžete, jestli umíte...:-)

SILVESTR

Dana | 28.12.2009

Ahoj, posílám dalších pár informací ohledně Silvestra. Začátek v 19 - 20.00 h na Zábřezí v klubovně. Dušan přiveze pivo (Gambrinus 11) a nějaké nealko (na to se složíme, takže počítejte kolem stovky na osobu). Alkohol, víno a něco k jídlu si přineste dle uvážení a chuti každý sám. Máte-li někdo nějaké pěkné hudební CD, naladěnou kytaru či dobrou hru, při které se hejbneme a zasmějeme, vemte to s sebou....Nocleh a hlídací babička platí. Tak jen doufám, že všichni dorazíte :-) .

Re: SILVESTR

Zdeněk | 28.12.2009

Ahoj, utopenci už se nějakou dobu topí, takže ve čtvrtek by mohl být výlov :) Nabídku noclehu pravděpodobně rád přijmu, ale jen za předpokladu, že nebudu nucen spát v povlečené posteli, počitám se svým spacákem :) Bude ta půlnoční exkurze na Clio?

Re: Re: SILVESTR

Dana | 28.12.2009

Dobrá, počítám i s noclehem "kam kdo dojde a kde padne". V hale vyfasuješ matraci :-) a místo si najdi.

Turnaj ve Vítězné

Míla | 28.12.2009

Milí fanklubáci, musím přiznat, že jste nám ostudu neudělali a že jste si vzali k srdci některé naše volejbalové finty a docela pěkně jste je předvedli. Zejména tu musím pochválit fanklubácký potěr, Lucku a Ondru.. Oba předvedli, že patří do Áčka!:-) Ale i ostatním patří poděkování za předvedený výkon. Přihlížející Blaženky tuto akci braly jako teoretickou část přípravy. Už se těšíme na další trénink.

Silvestr

Erik | 26.12.2009

Dano, ta hlídací babička fakt platí ? My by jsme jí asi v tom případě rádi využili.

Re: Silvestr

Dana | 26.12.2009

No jasně, zajišťujeme veškerý servis :-) . Bydlí hned nad koupalištěm, může hlídat u nich nebo u nás.

Hezké Vánoce

Libor a Míla | 24.12.2009

Příjemné a klidné Vánoce všem Blaženkám, celému fanklubu a přátelům přejí Libor a Míla.Přejeme taktéž skvělou nadílku pod stromečkem.

PS: letos jsme pro zajištění bohatého Ježíška použili fintu, kterou jsme náhodou zaregistrovali v televizi a řídíme se sporotovním heslem: NEDÁŠ, DOSTANEŠ.Tož uvidíme !

PS: nápad s horami dobrý, ale nemáme pláštěnku a holinky.

Re: Hezké Vánoce

Taťka | 24.12.2009

však já jsem si taky koupil radši vodní lyže.
:-)

Re: Re: Hezké Vánoce

Míla | 25.12.2009

A kdo bere člun? Nebo i tohle Jirka zvládne bednabusem???:-)

Re: Hezké Vánoce

Taťka | 25.12.2009

Tak kolik jste toho dostali? Jak se osvědčila nová taktika?
Jestli jste jako naši fotballisti (myslím repre), tak jste museli mít docela vydařenou nadílku. :-)
Asi opravdu nemá cenu jezdit na hory. Jak jsem se tak díval na kamery, tak jsem zjistil, že je tam opravdu, dámy prominou, hnusně.

Re: Re: Hezké Vánoce

Míla | 25.12.2009

Já se řídím trochu jiným heslem než můj muž. Každému podle jeho zásluh.. Takže už se neptej...:-)

Re: Re: Re: Hezké Vánoce

Taťka | 25.12.2009

takže my to v každém případě vychází tak, že Libor dostal a Ty ne.
Ale na nic se neptám...

Vánoce

Erik a Petra | 24.12.2009

Příjemné prožití svátků vánočních a bohatého ježíška Vám přejí členové fan clubu Blaženky s.r.o., Erik s Petrou + dva ještě neregistrovaní fanoušci Pepík s Honzou.

Re: Vánoce

Josef | 01.01.2010

Máte fajn kluci.

VÁNOCE

Ingrid | 23.12.2009

Přeji všem Blaženkám a Fan clubu,krásné VÁNOCE,nejvíc zdravíčka a hodně vyhraných turnajů.Moc se nepřejezte a pití s mírou.Máme co ještě vylepšovat na volejbale.
Ještě jednou Vám přejí kapitánka Ingrid a stálý fanda Zbyněk.

hory

Taťka | 22.12.2009

Ahoj všem Blaženkám, fanouškům a jejich partnerům.
Chtěl bych Vám všem popřát krásné svátky, bohatého Ježíška a rybu bez kostí. Zároveň bych se chtěl zeptat, jestli budou Blaženky mezi svátky jenom koukat na pohádky a sedět doma, nebo jestli by třeba nejeli na lyže. Já osobně asi některý den pojedu, ale kdyby jela větší parta, byla asi i větší sranda. Kdyby jela i Katka K. tak bych ji vzal i několik hůlek navíc :-)

Re: hory

Dana | 22.12.2009

Ahoj, díky za přání ( s Jirkou také přejeme všem jen to nej ). Na hory bychom určitě jeli, jen jeden malý problémek mě trápí, nějak se mi zmenšily lyžařský kalhoty, ale to vyřeším :-) . Když tak se ozvi nebo dej termín :-) .

Re: Re: hory

Taťka | 22.12.2009

Opatrně s těmi problémky...
25.12. by bylo asi ještě brzy, ale 26.12. se mi zdá jako dobrý datum...

Re: Re: hory

Dana | 22.12.2009

Jo to chceš odrovnat soupeře před turnajem, co :-) ? Dobrá finta... Raději se domluvíme :-)

Re: Re: Re: hory

Ingrid | 22.12.2009

Jaký turnaj ....něco mě snad uniklo???

Re: Re: Re: Re: hory

Dana | 22.12.2009

Že bychom kapitánku nechali doma :-) ? To bychom jí nemohli udělat :-) , :-), :-) . 27.12. hrají chlapi ve Vítězný, kdo má čas a nechce se jen ládovat cukrovím, jede fandit..

P.S. TRÉNINK TEDY 27.12. NENÍ !!!!!!!

Re: Re: Re: hory

Taťka | 22.12.2009

takový laciný triky...to není můj styl!
ale to víš, mám nový lyže a chci si co nejdřív zkusit.

Re: Re: Re: Re: hory

Dana | 22.12.2009

Tak to možná pojedeme :-) . Ale nový lyže nemáme....A ty starý jsme ani nedali nabrousit....To nám asi ujedeš ... :-)

SILVESTR

Dana | 21.12.2009

Ahoj, jen pár informací k SILVESTRU. Monča nedostala volno, takže jsem předběžně zamluvila klubovnu. Pokud by se nás sešlo víc než 18 (což je asi tak počet míst k sezení u nás doma :-) ), využili bychom klubovnu nebo tělocvičnu (ale tam jsem se zatím školníka neptala). Budeme-li na Zábřezí, naše hlídací babička nabízí své služby a děti mohou řádit u nich. Až se dohodnete, dejte vědět. :-)

Re: SILVESTR

Dana | 22.12.2009

Anketa k Silvestru zatím vypadá takto: klubovna 15, tělocvična 2, nejdou 4. Nocleh ( nejen pro Irču ) platí :-) . Ostatní se ještě doozvěte. Díky.

Re: Re: SILVESTR

Ingrid | 22.12.2009

...a kdo jsou ti dva?? Snad ne školník!!.... a že by já?

Re: Re: Re: SILVESTR

Dana | 22.12.2009

...neboj, ty máš čárku v klubovně a postel u Rejlů... :-)

Re: Re: SILVESTR

Zdeněk | 22.12.2009

Nevím, jestli jsem byl někam započítán, ale já jsem pro klubovnu, je tam teplo a útulno (původně jsem chtěl napsat, že tam mají bar :)

Re: Re: Re: SILVESTR

Josef | 30.12.2009

Neboj budu topit v kamnech jako o život.........

Re: Re: SILVESTR

Erik a Petra | 22.12.2009

Tak, když to s tou klubovnou vypadá takhle, tak mi tam hlasy z tělocvičny přemisťujem taky.

Re: Re: Re: SILVESTR

Jirka | 22.12.2009

Bezva, hlavně nezapomeňte kytaru.

Re: SILVESTR

Taťka | 23.12.2009

Já jsem taky pro klubovnu, ale nevím ještě na 100% jestli půjdu...ale myslím si, že jeden navíc se ztratí.

Re: Re: SILVESTR

Dana | 23.12.2009

Budeme ti držet místo :-)

Nuda

Ingrid | 18.12.2009

Tak co je s Vámi !!!!!!!!
Nemám co číst.Co ještě děláte??Už máte mít všechno hotové.

Re: Nuda

Dana | 19.12.2009

Ahoj, my, co jsme konečně zjistili, že budou Vánoce, právě začínáme :-). A vzhledem k tomu, že je večer bowling ( hurá ) a zítra volejbal, asi zase rychle s přípravami skončíme. Tak čau večer!!!

SILVESTR

Míla | 15.12.2009

Dana se ptá, jestli má někdo nějaký nápad na Silvestra, nebo jestli platí ta SPOŘITELNA?

Re: SILVESTR

Zdeněk | 15.12.2009

Tak vás všechny asi zklamu, ale smůla, bude zavřeno, resp. otevřeno pouze do 12:00.
Zdroj: https://www.csas.cz/banka/content/inet/internet/cs/news_ie_839.xml

Re: Re: SILVESTR

Míla | 16.12.2009

Nedomníváš se snad, že z toho vyvázneš nějakým odkazem? Radši nalož utopence, ať se pěkně do Silvestra proleží. Jako hostitel bys měl udělat ostatním na Sïlvestra pomyšlení...:-)

Záznamy: 6501 - 6550 ze 6645
<< 129 | 130 | 131 | 132 | 133 >>
Přidat nový příspěvek