Novinky

12.12.2016 12:00
  V prosinci  slaví narozeniny: 1.- Pája 9. - Olďas 12. - Irenka 18. - Jirka Kř. a svátek: 4 - Barča 11. - Dana 13. - Lucka Všechno nejlepší a hodně sluníčka:-)

Diskuze

Kapitánka ma problémek.

Ingrid 30.01.2010
Ahoj všichni.Mám malinký problém.Nejhorší je ,že jsem si ho přihodila sama.Ale já vím ,že mě podržíte.Tak abych to upřesnila.
Objednávám kosmetiku AVON ,co všichni určitě znáte a když jsem si objednávala katalog na příští kampaň,tak jsem místo 5 katalogů objednala 51 kusů a nevšimla jsem si toho.No chybička se vloudila.
Tak bych je ráda prodala za dobrou cenu a to 10 Kč .Přitom budete mít čtení na neděli a třeba si vyberete i nějakou kosmetiku a já nebudu tolik v mínusu.
Moc a moc předem všem děkuji.Vezmu je na bruslení a na volejbal.Můžete si klidně vzít i více.

Kdo nestihl v pátek nabrousit brusle,tak v něděli tam bude odborný brusič a je možno je nabrousit.
Ahoj zítra ráno a koukejte ,ať vás příjde co nejvíc.

Re: Kapitánka ma problémek.

Míla 30.01.2010
Beru dva kusy, ať má i Libor co číst a ať se o něj nemusíme prát...

Desatero

Míla 30.01.2010
Vážené Blaženky, promyslete nějaké, pro vás stěžejní, body desatera. Netroufnu si úplně sama (zas byste do mě ryli a to fakt nepotřebuju). Pár námětů mám, dám do placu na volejbale...Takže namáhejte hlavičky...:-)

Broušení bruslí

Ingrid 29.01.2010
Kdo chce si nechat nabrousit brusle,tak dnes od 10.00 do večera na zimním stadoinu.
Ten přehled plánovaných je super.Ale pozor, rok má 365 dní ?

Re: Broušení bruslí

Míla 29.01.2010
Neboj, kapitánko, doplním další akce, abys neměla pocit, že bude v druhým pololetí nuda...:-) P. S. Vyřiď Zbynďovi, že má na starost Osvětim...

Re: Broušení bruslí

Dana 29.01.2010
Díky, nechám kluzky přebrousit dnes. Snad to postíhám. Musím s kapitánkou souhlasit, že přehled plánovaných akcí je dobrý nápad. A Erikovi to tam mooooc sluší :-) . O jaký skok jde sice nevím, ale celkový dojem fakt dobrej,, Eriku. :-))) .

Re: Re: Broušení bruslí

Míla 30.01.2010
Tady se sluší poděkovat neznámému známému z technických služeb, který nám umožnil přístup na zimní stadion v době Erikova tréninku...Doufám, že jsme příliš nerušili...:-)

Plánované akce

Míla 28.01.2010
Ahoj všichni. Přidala jsem do menu to, co plánujem. Takže kdyby Vás něco napadlo, co doplnit, přidat nebo změnit, dejte vědět. Nárazové akce (př.Pivovar apod.) budu přidávat aktuálně...
Těm, kteří jdou v pátek do práce, přeju pěkný poslední pracovní den tohoto týdne..:-)

Re: Plánované akce

Zdeněk 28.01.2010
Super počin, už to chtělo.

Re: Plánované akce

Dana 29.01.2010
Krysaře asi nepostíháme, měli bychom tam zhruba v tom termínu mít rodinnou oslavu. A ještě se moc těšíme do lázní na medový zábal, večeři při svíčkách a snídani do postele, tak nám tam prosím mezi akcemi nechte jeden víkend volný :-))).

Bruslení

Ingrid 26.01.2010
V neděli 31.1. sraz na zimním stadionu v 8.00 hodin ráno.Vemte sebou děti ,hokejky atd.Jsou zváni i příznivci chodící okolo mantinelu a nezapomeňte něco na zahřátí.Čím víc nás přijde tím to bude pro každého lacinější.Hodina bruslení ,či chození stojí 600 Kč dohromady.Přijďte raději malinko před osmou hodinou.
Dejte vědět kdo půjdete.

Re: Bruslení

Zdeněk 26.01.2010
Mám připomínku, nebo chcete-li, problémek:
Jak mám chodit okolo a zahřívat se, když odpoledne jedu do BT? Zároveň doufám, že toto nemá být náhražka za odpolední volej?

Re: Re: Bruslení

Míla 26.01.2010
Zdenda má problémek...Nejdřív in-liny a teď zas, že nemůže pít..My tě vezmem. O Irence platí to samé. Vezmeme ji taky.:-) Mimochodem, Zdendo, měl bys vědět, že některý lidi pijou i nápoje bez obsahu alkoholu...:-)

Re: Re: Re: Bruslení

Zdeněk 26.01.2010
Nápoj bez alkoholu? To myslíš jako rybu bez vody? Nebo pivo bez piva, či medovinu bez medu?

Re: Re: Re: Bruslení

Dana 26.01.2010
A na in-linech by ti to Zdendo nešlo :-)) ? Byly by aspoň dobrý záběry...

Re: Re: Bruslení

Dana 26.01.2010
To je jen lehká rozcvička a doladění formy..

Re: Bruslení

Míla 26.01.2010
S námi počítej. Jen to vstávání v neděli bude kruté...

Re: Bruslení

Erik a Petra 26.01.2010
Pro mě smůla, jsem opět v práci. Škoda, tolik jsem Vám chtěl ukázat trojtého Axela s dvojtým Rydbergem. Tak snad někdy příště. Jinak vyšlu zástupce, Pepíka, Honzu a Petru.

Re: Re: Bruslení

Míla 26.01.2010
Víš, co dalo práce zjistit rozpis tvých služeb?? Ale nakonec se to zadařilo a mužská část Blaženek už se těší na jízdy tanečních párů...:-)

Re: Re: Re: Bruslení

Erik 27.01.2010
Ještě, že to s těma službama takhle dobře dopadlo. Teď, když vím, že se pojede pouze párová krasojízda, tak mi to ani tak nevadí. Jsem jenom zvědav, kdo bude trpět víc, jestli Petra a nebo mužská část Blaženek. Asi bude záležet na tom, kdo na koho spadne.

Re: Re: Re: Re: Bruslení

Dana 27.01.2010
Neboj, Zdenda zajišťuje občerstvení :-))) (pokud nepojede na in-linech) :-)))

Re: Re: Re: Re: Re: Bruslení

Zdeněk 27.01.2010
Do čeho vy mě to s Mílou pořád tlačíte? To tam mám jak trouba stát s pekáčem? ;)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bruslení

Dana 27.01.2010
Mám vzít paruku? Budeš méně nápadnej :-)))

Re: Re: Re: Re: Bruslení

Dana 27.01.2010
Zalehne totiž velkou plochu a vydrápat se pak nahoru nad Zdendu, nevím, nevím :-)))

Re: Re: Re: Re: Re: Bruslení

xxx 27.01.2010
No fuška by to byla.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bruslení

Míla 27.01.2010
No tak, nechte toho...Nechci se Zdendy zastávat, ale proti nám je ještě hooooodně mladej...Ten by vyskočil jako srnka..:-) I když představa srnky na bruslích...Dvoumetrové srnky na bruslích...Na in-linech, s pekáčem teplé buchty...Nevím, nevím...

Re: Bruslení

Dana a Jirka 26.01.2010
Teda Irčo, to je pomsta? :-))) My v neděli vstáváme v 10. To už asi bude po bruslení, co? Ale Jirka mě přemluvil, nařídíme budíka :-))). Něco na zahřátí už taky máme.
P.S. Bude tam ráno brusič? Nemám brusle, mám kluzky :-)

Re: Re: Bruslení

Míla 26.01.2010
Neboj, Dano...V deset se budou zvedat z ledu ti, co se zahřáli víc, než na co měli ...:-)

Re: Re: Re: Bruslení

Zdeněk 26.01.2010
To se bude v 10h krasobruslení divit, až se zpod mantinelu začnou zvedat Blaženky :)

Re: Re: Re: Re: Bruslení

Míla 26.01.2010
Ještě pořád je tu možnost nasadit rolbu a vyvézt nás z ledu. Pro někoho odpadne složité vstávání zpod mantinelu..:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Bruslení

Zdeněk 26.01.2010
No ještěžě ti co nemají brusle, mohou v neděli spát do sladkých dvanácti :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bruslení

Míla 26.01.2010
Ti, co nemají brusle zajišťují občerstvení. To se rozumí samo sebou...:-) A nemusíš na to mít, Zdendo, nutně funkci "Svačinář". Takže si přivstaň, ať je buchta ještě teplá. Taťka to tak rád...:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bruslení

Zdeněk 26.01.2010
Hmmmm, děláš mi chutě. Taková s tvarohem...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bruslení

Dana 26.01.2010
Občerstvení a focení...Třeba má někdo nacvičené figury (jako Erik) :-)

Re: Bruslení

Renata 27.01.2010
S námi nejspíš nepočítej. I kdybych náhodou vstala já, tak děti určitě ne. A i kdybych je vzbudila a dotáhla, tak budou, tak otrávený, že by to znechutili všem ostatním.

Re: Bruslení

Taťka 27.01.2010
pokud budu ve městě Dvoře, tak určitě půjdu. (nevím jestli nezůstanu viset v Praze)
Aspoň bych oprášil hokejku a brusle. (mám si vzít i chrániče a helmu, ne že bych se bál, že mě zmrzačíte vy, ale on je led docela tvrdej, když se na něj padá a padá a padá a padá..., no a v chráničích to tolik nebolí). jen doufám, že se mi nezlomí hokejka, až se o ni opřu :-)
jinak co jsem si tak četl, tak se už těším, hlavně jestli mamka bude mít teplou buchtu ;-)

Re: Re: Bruslení

Ingrid 27.01.2010
Na nabroušení bruslí se zeptám hlavního šéfa stadionu,jestli to zařídí.Jinak ti Dano půjčím svoje,protože po třech pádech končím.Já jsem spíš ten jezdec okolo mantinelu.

Vyhodnocení fotek

Erik 24.01.2010
Tak ať jsem hledal, jak jsem hledal, Petra je na jediné fotce a to ještě oblečená. Tak, kde jsou ty fotky ze striptýzu, Mílo ? Jo, a ani se Daně nedivím, že jí bolelo ze smíchu břicho, nenašel jsem totiž fotku, kde by se nesmála. Jinak Vám děkuji, za návštěvu na služebně, škoda, že jste sebou nepřivezli i Zdendu. Taky bych mu to kafe udělal, i ten nějaký zákusek by se určitě našel. Tak Zdendo, snad někdy příště.

Re: Vyhodnocení fotek

Dana 24.01.2010
No my jsme Zdendu přemlouvali, ale on nechtěl a nechtěl... Ale taky seš možná jedinej, kterej si pamatuje, že jsme tam byli... :-))) .

Re: Vyhodnocení fotek

Diverzant 24.01.2010
Kapitán: „Nu, tedy dobrá. Dostali jsme rozkaz zlikvidovat diverzanta na motorce, muže s koženou brašnou na zádech. Zaujali jsme pozice v jedný takový nepřehledný zatáčce a skryli sme se u rybníka na skále. No to mohlo bejt tak kolem půl třetí, přijíždí k nám motorka a na ní muž s koženou brašnou…“

Učitel: „Jistě. Byl to narušitel a nejspíš vrah. A s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou, děti.“

Kapitán: „Jen co dozněly výstřely, ozval se další motocykl a na něm muž s koženou brašnou. Rozkaz ten zněl jasně, nesmí projet za žádnou cenu. … Nebyl čas lámat si hlavu, kdo je kdo.“

Učitel: „Chceš říct, soudruhu kapitáne…?“

Kapitán: „No jo, dvě dávky! No, já už musim běžet, služba je služba.“

Re: Re: Vyhodnocení fotek

Dana 25.01.2010
A který že ty jsi, diverzante?

Re: Vyhodnocení fotek

Zdeněk 24.01.2010
Eriku, fotka co je Petra ještě oblečená, to je moc brzo, to je teprve v 20:37:46.

Re: Vyhodnocení fotek

Dana 24.01.2010
Neboj, jako manažer jsem to jistila. Chlapa s koženou brašnou jsme poslali do sousedního okrsku a v salonku byla docela zima, takže jsme byli rádi, že máme svetr. Za návštěvu neděkuj, mohli bychom se objevit častěji... :-))).

Re: Re: Vyhodnocení fotek

Zdeněk 24.01.2010
A já proč jste se všichni tak tulili na sebe :)

Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Míla 25.01.2010
Mám tě na fotce v tulící skupině, Zdendo...:-) Tak nemluv v 2. os. č. mn....V tvém podání měla věta znít: "A já proč jsme se všichni tak tulili na sebe..."

Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Zdeněk 25.01.2010
Tak dobře :) Zeptám se tedy, co jsi dělala pod stolem, když všechny ostatní holky odešly na bar?

Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Míla 26.01.2010
Vyhýbala jsem se odpovědnosti...Ale někteří dobří kamarádi mě prozradili..:-) Není nad to, když Blaženka podrží Blaženku. To si na nich cením asi nejvíc. Hned po schopnosti hrát dobře volejbal...:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Zdeněk 26.01.2010
A hned máš něco do desatera :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Míla 26.01.2010
Přesně mě to napadlo, jen nám asi nebude stačit desatero...:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Zdeněk 26.01.2010
Blaženek i s fan-clubem je aktuálně na webu jubilejních 25 ks, tak co třeba pětadvacatero?
Záznamy: 6351 - 6400 ze 6645
<< 126 | 127 | 128 | 129 | 130 >>

Přidat nový příspěvek

Kalendář akcí

18.12.2016 18:00