Novinky

Všechno nejlepší!!!

12.12.2016 12:00
  V prosinci  slaví narozeniny: 1.- Pája 9. - Olďas 12. - Irenka 18. - Jirka Kř. a svátek: 4 - Barča 11. - Dana 13. - Lucka Všechno nejlepší a hodně sluníčka:-)

Diskuze

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Míla | 26.01.2010

Pětadvacet? Není tohle číslo už spojeno s něčím jiným? Já aby je někdo nevyžadoval...:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Zdeněk | 26.01.2010

Zajímavá asociace, to je deformace z povolání?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Míla | 26.01.2010

Nepovím, ptej se těch, kteří se mnou mají zkušenost...Ale jedna důležitá věc. Mým pracovním vzorem byla, je a bude Dana. A já se učím rychle...:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Dana | 26.01.2010

Já kromě Jirky nikoho nebiju ( a toho jen někdy :-))) )

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Míla | 27.01.2010

Když ty nevíš za co, tak on to bude vědět určitě, viď...?:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Dana | 27.01.2010

Prevence je taky dobrá věc...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodnocení fotek

Míla | 27.01.2010

Jak říkám, učím se rychle. Dana je dobrá učitelka...:-) Ještě, že mají oba naši muži nebe jistý, jinak už by dávno vzali roha...Ale jistota je pro ně jistota...

Středověká krčma Starý pivovar

Zdeněk | 23.01.2010

Fotky na obvyklém místě, seznam odkazů na ně je také nově na stránce Fotogalerie (v menu vlevo).

P.S.: Povedená akce, ibalgin to ráno zachránil :)
P.P.S.: Nezasloužili by si Colombovi dostat se také do fanclubu? Nějaký fotomateriál na medailónek už by byl.

Re: Středověká krčma Starý pivovar

Ingrid | 23.01.2010

I u mě to ráno zachránil ibalgin..,??Určitě si to Colombovi zaslouží.
Nebýt Colombů,tak jsem musela šlapat pěšky.A po té medovidě
by se šlapalo hodně těžko.
Akce opět výborná !!! Jak již tradyčně.
Fotky nemůžu vidět,zapoměla jsem heslo...hm

Re: Středověká krčma Starý pivovar

Dana | 23.01.2010

Jaký ibalgin? Já jsem se z toho vychechtala. Ještě teď mě bolí břicho. Bezva večer :-))))). A oni na fan clubu Kolombovi ještě nejsou? Kde to vázne? Vůbec když zachránili kapitánku....

P.S. Zvládl někdo běžky?

Re: Re: Středověká krčma Starý pivovar

Taťka | 24.01.2010

Myslím si, že běžky jsem zvládnul jenom já. Mimochodem bylo to asi lepší než se hned po ránu cpát ibalginem.
Můžete jem litovat, že jste se mnou nikdo nebyl, sníh byl luxusní a navíc to nádherný počasí...

Re: Re: Re: Středověká krčma Starý pivovar

Dana | 24.01.2010

Já jsem se trochu bála, že nahoru to bude klouzat, dolů to nepojede a nahoře se mi zamotá hlava :-))) (ale je fakt, že tak v 11 jsem litovala, že jsem si ty běžky neuchystala, pohled z okna mluvil za vše).

Re: Středověká krčma Starý pivovar

Míla | 24.01.2010

Dovolujui si podotknout, že fotky Colombových jsem přeposlala Renatě už tak před měsícem, tak přemýšlím, Ajtáčci, kde to asi tak vázne...:-)

Re: Re: Středověká krčma Starý pivovar

Zdeněk | 24.01.2010

Tohle vždycky dělala Renča...

Re: Re: Re: Středověká krčma Starý pivovar

Dana | 24.01.2010

Ale no tak, nehádejte se, nějak to dopadne :-)))

PIVOVAR

Dana | 21.01.2010

Ahoj, jestli zejtra chcete vzít někdo ze Zábřezí nebo z Třemešný busem, dejte vědět. Podle toho vybereme auto... :-)

dotazy

Taťka | 21.01.2010

Ahoj Kamarádky a Kamarádi od Blaženek.
Chci se zeptat, jestli to je v pátek v dresech?
A druhý dotaz směřuje k fyzické kondici... to chcete pořád jenom chlastat a nic jinýho? Co by jste říkali takovému menšímu kondičnímu tréninku na běžkách? jsou k tomu přímo optimální podmínky.
A když už se loni Jirka obětoval a vystoupal na Sněžku, poprvé v životě, tak by se mohl obětovat ještě jednou a jet poprvé na běžky... a měli by se přidat i další Blaženky.
Navrhuji tedy v sobotu výlet na běžkách na Zvičinu. Kdo se přidá???

Re: dotazy

Ingrid | 21.01.2010

Kdo říkal ,že se jde chlastat....to slovo vůbec neznám a ani jako
kapitánka to ani nedovolím.Je to takové malé soustředění při dobrém
čajíčku a zkontrolovat docházku.
No a teď ty běžky.Nemám na to patřičné oblečení a to vybavení také pokulhává.Ale ovšem jestli pojede Jirka a Zdenda,tak pojedu
i kdyby / čert na koze jezdil /.
Doufám ,že by Jirka tentokrát koukal na záda mě.Hlavně do kopce.
A ještě malý dotaz???To se pojede už ze Dvora nebo ze Zábřezí?
Také bych potřebovala odborně namazat lyže ,aby se to do kopce neklouzalo a musí nám přát také počasí.Jsem dost zmrzlá.
!!!! Ahoj


Re: Re: dotazy

Taťka | 21.01.2010

no navrhoval bych sraz v sedle pod Zvičinou...
a co týče mazání lyží, jsem schopen a ochoten to namazat (do kopce to bude klouzat dolů to nepojede :-))) )

Re: dotazy

Míla | 21.01.2010

Jaký dresy, taťko? Jdem do společnosti, takže společenské oblečení podmínkou. Od pánů jsou očekávány kravaty, berem i motýlka...:-)

Re: dotazy

Dana | 21.01.2010

No fakt, jaký chlastat ???? Rozbor herních situací !!! Jirka na Sněžku vylezl, ale běžky? Neměl je nikdy na nohách a myslím, že ty nový běžecký boty ještě s cedulkou mu po dvaceti letech ležení v bedně asi budou malý :-). Já se chystám někam okouknout dětskou školičku lyžování, protože příští tejden jdu se třídou na lyže a bylo by dobrý připomenout si metodiku... Tak ještě nevím. Ale kdybych se rozhodla pro běžky, asi bych si musela dát hooooodně velkej náskok (aby mě nikdo neslyšel, jak nadávám). Ty hubený potvory s volnou patou mě na nohách moc neposlouchaj :-) .

Re: dotazy

Dana | 21.01.2010

Jo a Jirka dostal od Ježíška novou košili, tak to víš, už se nemůže dočkat, až v ní vyrazí :-)))

Pivovar

Ingrid | 20.01.2010

Jak to myslíš Zdendo s tou uzávěrkou přihlášek???
Já jsem přihlášena už automaticky.Tak teď nedělej,že o
ničem nevíš.Nezapomeň,že v neděli je volejbal a já nominuji hráče
do základní šestice.....!!!!Jinak by ti nic jiného nezbylo,než si koupit tenisovou raketu a zahrát si se Seléšovou tenis.???


Pro všechny Blaženky.Asi přijdeme později,nebo vůbec .
Hezky se bavte....kapitánka.

Re: Pivovar

Dana | 20.01.2010

Tak snad na chvíli, jinak nebudeš znát teorii techniky herních situací :-) .

Re: Pivovar

Monika | 21.01.2010

Prosím Vás, pokud někdo nadhazuje, že by se mnou Zdenda mohl hrát tenis, měla bych o tom vědět, abych se podívala do svého herního diáře, zda mám někde trošku volno...Ale vypadá to bledě, mám plno...Bohužel, radím Zdendovi radši přijmout ještě jednu přihlášku do pivovaru. Od kapitánky.

SVÁTEK

Dana | 20.01.2010

Tajné: milá Blážata, jen tak koukám do kalendáře a za týden ve středu má svátek kapitánka. 27.1. slaví Ingrid :-) . Doporučuji připravit se na oslavu raději už tuto neděli (Dušane, vezmi prosím zásoby), kdyby se to ale slavilo až další neděli, nos ty flašky raději celý leden :-). Tak se těšte. A Ingrid ani slovo !!!

Re: SVÁTEK

xxxxxxx | 20.01.2010

Všechno ať je v utajení .,!!!!
Ingrid má tajné přání....( jednu masáž zad od maséra Taťky ).
Snad se jí to splní..???

Re: Re: SVÁTEK

Dana | 20.01.2010

Tak to je výzva, Taťko. Nebo pocta ???

Re: Re: Re: SVÁTEK

Taťka | 21.01.2010

no viděl bych to asi tak, že je to pro mě výzva a pro Ingrid pocta. Nebo to může být klidně i naopak .-)

Muzikál Krysař

Míla | 18.01.2010

Takže jak jsem slíbila, tak činím...Muzikál Krysař je na programu Divadla Kalich v únoru(týden jarních prázdnin -:-() a pak až v červnu, pro nás asi nejschůdnější pátek 25. nebo sobota 26..Představení buď od 14.30 hodin nebo od 19 hodin. Cena 699,- Kč/lístek... Zvažte, kdo byste jel, ať včas zajistíme lístky...:-)
https://divadlo-kalich.vstupenky-online.cz/krysar-muzikal

Re: Muzikál Krysař

Libor | 18.01.2010

Já nemůžu, manželka mě nechce pustit.

Re: Re: Muzikál Krysař

Zdeněk | 18.01.2010

Někdo musí vydělávat, ne? ;) To máš asi za tu páteční lyžovačku...

Re: Re: Muzikál Krysař

Míla | 18.01.2010

A to jsi mi to nemohl říct doma, že s tím máš problém, to to tady musíme ventilovat??? Seš jak malej...

Re: Re: Re: Muzikál Krysař

Míla | 18.01.2010

P.S. Klidně jeď, Libore. Ty v pátek, já v sobotu. Ať si to užijem oba...

Re: Re: Re: Re: Muzikál Krysař

Zdeněk | 18.01.2010

Koukám, že jsem se měl dát raději na dráhu rodinného mediátora, zjevně je to řemeslo s budoucností :) Každou chvíli má někdo problémek...

Re: Muzikál Krysař

Zdeněk | 18.01.2010

Plha se hlásí! Těším se na Ágnes, hned jsem si musel pustit Hádku sester :)

Re: Re: Muzikál Krysař

Dana | 19.01.2010

Jo na Ágnes. to ji člověk jednou vezme s sebou na akci a ona zblbne skoro všechny volný kluky z fan clubu :-( ... Potvora... Příště si budu muset hodně rozmyslet, koho pozvu :-)

Re: Re: Re: Muzikál Krysař

Dana | 19.01.2010

Jo a jestli máš rád Hádku sester, tak ti jednou pošlu svý dvě dcery, až budou v ráži. To teprve uslyšíš hádku sester :-)))))

P.S. Ale jestli máš soundtrack, vem ho v pátek prosím, dík... :-)))

Re: Re: Re: Re: Muzikál Krysař

Zdeněk | 19.01.2010

Máš pravdu, Ágnes mě úplně zamotala hlavu :) Vezmu.

Teorie v pivovaru

Míla | 18.01.2010

Tak si někdo pospíšil a do kalendáře akcí napsal teoretickou přípravu bez objednání míst...Ale máte štěstí, můj a Dany šarm na obsluhující zapůsobil, a tak se skutečně v pátek můžeme sejít v 19 hodin v krčmě, konkrétně v salónku.Jinde už místa neměli! Objednáno na mé jméno, takže heslo Blaženky nezkoušejte.:-)No, ani Míla Vám nebude nic platný, zkuste příjmení...Ne svoje, moje příjmení:-)
Uvítáme, když posezení(kromě nácviku herních situací) zpestří člověk, odborník na slovo vzatý s přednáškou na téma:"Historie vaření piva ve Dvoře Králové.."(nebo tak podobně).Nemusí to být dlouhé, kulturní, stačí půl hoďky..:-)
Přeju všem pěkný pracovní týden. Ať Vám to uteče....:-)

Re: Teorie v pivovaru

Zdeněk | 18.01.2010

Zde se sluší pěkně poděkovat Míle a Daně, že tak rafinovaně použily svůj šarm a připravily všem Blaženkám šanci na pěkný páteční večer :) Hlavně ho pak nenechte doma.

Re: Re: Teorie v pivovaru

Míla | 18.01.2010

Na nějaký děkování my nejsme stavěný...Stačí pozvat na bar...:-)

Re: Re: Re: Teorie v pivovaru

Zdeněk | 18.01.2010

Domluveno. A nemysli si, že se vykroutíš!

Re: Re: Re: Re: Teorie v pivovaru

Míla | 18.01.2010

Super, řeknu Daně, že jsem sehnala sponzora...:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Teorie v pivovaru

Zdeněk | 18.01.2010

Ok, když je to Tvoje kamarádka a má v tom taky prsty, může pít s námi :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teorie v pivovaru

Míla | 18.01.2010

No není ten Zdenda hodnej kluk???? Kdo je ještě můj kamarád? Připište se do seznamu, ať se tam pak nedohadujem....:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teorie v pivovaru

Zdeněk | 18.01.2010

Já to říkám furt, ale žádná to neocení.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teorie v pivovaru

Dana | 18.01.2010

Jak že máš velkou peněženku? Vzala bych s sebou Ágnes...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teorie v pivovaru

Ágnes | 19.01.2010

Já :-))) . Já jsem taky Míly kamarádka..:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teorie v pivovaru

Míla | 19.01.2010

Výborný, už jsme tři. Dana, já a Ágnes...Musím tě varovat, Zdendo, jestli bude pít Ágnes tak, jako střídala chlapy na Silvestra, tak si vem radši kartu, s drobnejma dlouho nevydržíš..:-)

Záznamy: 6401 - 6450 ze 6645
<< 127 | 128 | 129 | 130 | 131 >>
Přidat nový příspěvek