Novinky

Všechno nejlepší!!!

12.12.2016 12:00
  V prosinci  slaví narozeniny: 1.- Pája 9. - Olďas 12. - Irenka 18. - Jirka Kř. a svátek: 4 - Barča 11. - Dana 13. - Lucka Všechno nejlepší a hodně sluníčka:-)

Diskuze

Už i chlapi pečou

Míla | 15.12.2009

Když tady tak sleduju tu návštěvnost, začínám mít dojem, že letos pečou chlapi...Nestíhaj ani internet..Nebo seděj u nory..:-)

Re: Už i chlapi pečou

Zdeněk | 15.12.2009

Nepeču, užírám...

Re: Re: Už i chlapi pečou

Míla | 15.12.2009

Mámo, tebe jsem mezi chlapy nezahrnula...:-)

Re: Už i chlapi pečou

Dana | 15.12.2009

Když už to připomínáš, u Lukáše se slaví, mají holčičku!!!!

NÁRODNÍ DIVADLO

Dana | 13.12.2009

Ahoj, předběžně se dohodl termín 10. 4. (sobota - možná před Velikonocemi) - Rusalka (od 19.00 h). Dám to vědět Daně a zeptám se, jestli by nás protáhla divadlem. Spojili bychom to asi s prohlídkou Prahy. Pokud byste ještě někdo chtěl lístky na něco dalšího, dejte vědět co nejdřív. Druhá varianta (kdyby nebyly lístky) je Kouzelná flétna - 26.3.2010 (pátek). Tak zatím čau...

Tiskovka

Ingrid | 12.12.2009

Čekám hojnou účast v neděli na volejbale............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Tiskovka

Míla | 13.12.2009

Lehce provokativní dotaz...Znamená to, kapitánko, že když budu chybět, vyloučíš mě z ženstva???

Re: Re: Tiskovka

Ingrid | 13.12.2009

Chceš snad přejít k mužům a to to je jen záminka...???????
NE,,NE..nic takového Seléšovou potřebujeme v družstvu.
Ale abych to uvedla na pravou míru,něco přivezu na chřipku a do pusinky.Když zdroje vypustily ,že mám ty 38 narozeniny??????????

Re: Tiskovka

Dana | 13.12.2009

Účast hojná, tiskovka dobrá :-)

Re: Re: Tiskovka

Míla | 13.12.2009

Tiskovka super, Ingrid ještě lepší...Jen nevím, jestli se nemám stavit v ředitelně, že automat dává nějakou divnou kávu....:-)

Re: Re: Re: Tiskovka

Zdeněk | 14.12.2009

Pravda, Ingrid byla super, musel jsem ji sám i připoutat v autě... To asi po tom kafi.

Re: Re: Re: Re: Tiskovka

Ingrid | 14.12.2009

Asi si postěžuji školníkovi .Po té kávě jsem jsem doma spala,ani jsem neviděla superstár.A to není všechno. V noci jsem měla takovou žízeň,že mě nestačila ani velká flaška sodovky a jak jsem se vždycky napila,tak ta petka zapraskala a Zbynda říkal co mám za manévry?????
No na ten bowling jedu autem,aby mě za se nějaký dobrák nenalil do kafe co nemá.Ještě teď mě není zrovna akorát.
Jinak ještě jednou všem děkuji za dáreček,potěšil mě.

Pěkné Vánoce - recept na rychlé rumové pralinky

Dana | 12.12.2009

Vezmete dutou čokoládovou figurku, ukousnete jí hlavu a dolijete až po okraj rumem. Neskladujte, rovnou konzumujte. Přeju dobrou chuť.
P.S.: A pak že pečení zabere moc času :-).

Re: Pěkné Vánoce - recept na rychlé rumové pralinky

Míla | 12.12.2009

Když nemám ty figurky, můžu konzumovat rovnou?:-)

Re: Re: Pěkné Vánoce - recept na rychlé rumové pralinky

Dana | 12.12.2009

Teoreticky ano, jen z toho možná nevzniknou ty pralinky...

Re: Re: Re: Pěkné Vánoce - recept na rychlé rumové pralinky

Ingrid | 12.12.2009

No já to zkoušela se šampaňským, a když se mě to konečně podařilo,tak byla láhev prázdná.Asi byla poloprázdná. Budu jí muset asi reklamovat.

Pátrání po Zdendovi

Míla | 10.12.2009

Blaženky, už dlouho se nám neozval Zdenda, začínáme mít o něj trochu strach. Naposledy byl spatřen v neděli, jak odchází z tělocvičny s přepravkou od jídla. Kdybyste ho někdo víděl, tak mu vyřiďte, že už se nezlobíme, že odešel bez rozloučení a že si s námi klidně může dál psát...:-)

Re: Pátrání po Zdendovi

Dana | 10.12.2009

Děkuji Blaženkám za přání k svátku. Vzhledem k počasí bych si ani nevzpomněla, že je tady zase prosinec a s ním i můj svátek :-). Jako manažer bych se připojila k výzvě PÁTRÁNÍ PO ZDENDOVI. Je mi jasné, že na bloku ho nezastoupím, i kdybych si židli nachystala. Takže, Zdendo, kam tě čerti po turnaji odnesli? Nenápadně naznač, kde máme hledat :-) .

Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Renata | 10.12.2009

Tak já bych se jako kolegyně taky připojila. Musím konstatovat, že je na jeho pracovním místě tento týden podezřelé ticho, žádné nadávky, rány myší bouchání dveří ani jiné způsoby likvidace pracovního zařízení či projevy přepracovanosti a frustace .. Zdendo, kdepak jsi? ...

Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Zdeněk | 11.12.2009

Všechno nejlepší k svátku, Dano. Je mi líto, že zrovna v tento sváteční týden máte doma zřejmě tichou domácnost :) Jinak by jsi se při pátrání po mé osobě musela zeptat tiskovýho. Ten by ti řekl, že se mnou tento týden několikrát hovořil a dokonce jsme se v úterý i viděli :)

Musím se přiznat, že jsem zaregistroval vaše pátrání již včera, ale protože i vy jste si na mě vzpomněli až ve čtvrtek, dal jsem si na čas, abych zjistil, komu všemu ještě budu chybět. Žel nikdo jiný, hořké to zklamání...

Re: Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Ingrid | 11.12.2009

Jééééééééééééé to mě mrzí Zdendo,ale já měla tento týden,každý den jiného chlapa doma ....no tak to víš.Ani jsem neměla čas zapnout počítač.
I já děkuji za přáníčko všem Blaženkám a Fan clubákům.
Dotaz...ta tiskovka je po volejbale,nebo během volejbalu????

Re: Re: Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Zdeněk | 11.12.2009

Ingrid, zapomeňme na to :) A že jsem velkorysý - můžu vás vzít do BT již před volejbalem, aby jste si mohli užít tiskovku se Zbynďou oba dva :) Tedy pokud ještě vůbec u F. nějaké tiskoviny zbyly...

Re: Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Dana | 11.12.2009

No hurá, Zdenda je na světě! Heleď, tichou domácnost nemáme, ale je pravda, že jsem si zrovna říkala, že si ten můj tiskovej celej tejden s někým telefonuje :-) a na rodinu mu čas zbývá až v době nočních zpráv :-). A on pátral po tobě!!!!!

Jo a zklamanej nebuď, my ženský po čtyřicítce si už na schovku taky raději nehrajeme.... :-)


Re: Re: Re: Re: Pátrání po Zdendovi

dušan | 13.12.2009

ahoj dano. bud rada,že tiskovej ma čas alespoň večer. a nezapomeň!!!!! platička maš v ložnici a obyváku. :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Zdeněk | 13.12.2009

Koukám, že po tiskovce se všichni přesunuli k netu. Tedy alespoň Dušan urval kousek pro sebe.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Míla | 13.12.2009

Jaký urval kousek pro sebe??? Normálně si zjednal pořádek...

Re: Re: Re: Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Dana | 14.12.2009

A vidíš, málem bych zapomněla :-). A mohlo to být tady.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Dana | 14.12.2009

Už vidím jirku, jak čeká u nory :-).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Míla | 14.12.2009

Nestačím se divit, co má ten kulturní na starost..:-) Takhle se žádný přípravky, Dušane, nedočkáme, když budeš připomínat platíčka....Ale když už jsme u té nory, Dano, vyfoť Jirku.. Chtěla bych vidět ten jeho výraz, jak čeká........Dobrá fotka do kroniky, no ne???

Re: Re: Re: Pátrání po Zdendovi

Míla | 12.12.2009

Nedomníváš se, Zdendo, že tě všechny vdané Blaženky mohou začít shánět hned, jak odjedeš? Bylo by to podezřelé a nedělní trénink bys díky jejich drahým polovičkám nemusel přežít ve zdraví..Někdy si prostě balón letí, kam chce...

omluvenka

pepa | 09.12.2009

Omluvte prosím Renatu z nedělní hodiny volejbalu z důvodu nemoci. Děkuji. Pepa

Re: omluvenka

Dana | 09.12.2009

Moc ji pozdravuj a ať se co nejdřív uzdraví... Díky.

Re: Re: omluvenka

Míla | 09.12.2009

Pozdravuj i od nás a dobře se o ni starej... Ale to asi stejně děláš, vždyť seš v tom našem správňáckém týmu...:-)

Re: Re: Re: omluvenka

ingrid | 09.12.2009

I my z Podharti..( chromé ruce) ..pozdravujeme Renču.
Dodatek....Zbynda vedle ní seděl na turnaji asi nejvíce,tak aby nakonec neměli společný pokoj v nemocnici?????...hm!!!!!!!

TURNAJ

Dana | 06.12.2009

Milé Blaženky a ostatní Blážata, musím vás všechny pochválit za vynikající výkon, protože urvat dvě medajlové příčky a nádherné čtvrté místo, to si pochvalu zaslouží :-). Takže díky všem a čau zase v neděli. Manažer :-)

Re: TURNAJ

Míla | 07.12.2009

Když je dobrý managment, výsledky přicházejí samy!:-) Některým členům je zde nutné však připomenout, že manager povoluje pouze tři problémky denně, tak ať se na příští turnaj někteří zbytečně "nevyčárkujem...":-)

Re: TURNAJ

Romana | 08.12.2009

No milé Blaženky bylo to dobrý. Hráli jsme s lepším skóre než ti po nás. Mají celkem dva pohmožděné kotníky - 2 x berle dřevěné. My jen jednu naraženou Ingrid.
A když jsme u nemocí -- Renata Š. je v nemocnici s podezřením na zápal plic ( prasečí ???) Zatím pijte rum a slivovici na její uzdravení. Prý tam bude až do vánoc.

Re: Re: TURNAJ

Míla | 08.12.2009

Černý humor - znamená to, že máme povinně pít slivovici taky až do Vánoc?Co na to manager?Povolí to všem?

Re: Re: Re: TURNAJ

Dana | 08.12.2009

Jde-li o prasečí (i nepotvrzenou), pijte raději více než méně a déle než krátce. (teď jsem se do toho zamotala, ale jste všichni chápaví, že...). Pití povoluji do soboty večer, pak pauza do neděle 17.00. A na tiskovce u soudku vše opět povoleno...Bránit se musíme!!!

Re: Re: Re: Re: TURNAJ

Míla | 08.12.2009

Pochopili jsme hned, proč ses do toho zamotala. Ty už raději pij méně než více a krátce než déle...:-) P.S. Děkujem za svolení.

Re: Re: Re: Re: Re: TURNAJ

Ingrid | 09.12.2009

Ruka je celkem už dobrá,ale na volejbal to není.
Ale nevím jestli jsem dobře pochopila,že po volejbale je tiskovka a soudek k tomu.
..........a pozor,pozor Zbyněk nosí tričko Blaženek i doma.......

Re: Re: Re: Re: Re: Re: TURNAJ

Dana | 09.12.2009

To se mu jasně stejská...nebo fandí při každé příležitosti...tak přijeďte aspoň na tiskovku :-).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: TURNAJ

Míla | 09.12.2009

Tak už mu konečně vyper a vyžehli, když nic jiného nenašel...:-) V neděli přijeďte!!! Určitě!!

NÁRODNÍ DIVADLO

Dana | 03.12.2009

Ahoj, ozvala se mi Dana Burešová s termíny představení, kde by měla zpívat. Pokud bychom se dohodli na nějakém termínu, pokusila bych se s ní domluvit i prohlídku zákulisí Národního divadla. Lístky počítejte v průměru kolem 600 Kč. 15.12. Rusalka, 16.12. Hry o Marii, 20.12. Kouzelná flétna, 1.1. Hry o Marii, 4.1. Oněgin, 16.1. Kouzelná flétna, 30.1. Prodaná nevěsta, 10.2. Rusalka, 22.2. Carmen, 14.3. Její pastorkyňa - Jenůfa, 17.3. Jenůfa, 22.3. Prodaná nevěsta, 26.3. Kouzelná flétna, 29.3. Carmen, 5.4. Hry o Marii, 10.4. Rusalka, 24.4. Jenůfa, 28.4. Carmen, 10.5. Kouzelná flétna, 12.5. Hry o Marii, 12.6. Carmen. V Carmen nemá hlavní roli.

Re: NÁRODNÍ DIVADLO

Míla | 03.12.2009

My kulturní Blaženky(prosím Vás, kultura se nerovná jen hospoda...) bychom rádi jeli. Třeba i víckrát... Najde se ještě někdo kromě nás, tiskovýho a managerky, kdo vyznává i jiné hodnoty než slivovici a medovinu???? Pardon, zapomněla jsem na Zdendu...nebo rum?:-)

Re: Re: NÁRODNÍ DIVADLO

Zdeněk | 03.12.2009

Někdo něco proti rumu? Nějaké špatné zkušenosti snad? ;) Kdyby jste mě zkazili už dříve, co já mohl toho rumu už mít vypito... Takhle mám co dohánět...

K meritu věci: já bych jel, kultura je gut.

Re: Re: Re: NÁRODNÍ DIVADLO

Míla | 03.12.2009

Nespletl ses? Nechtěl jsi napsat, že kultura je Gott? Já abys nebyl zklamanej...Tohle je jiný kafčo než Kávu si osladím...

Re: Re: Re: Re: NÁRODNÍ DIVADLO

Zdeněk | 03.12.2009

Tfuj, Zombíka sem netahej!

Re: Re: Re: Re: Re: NÁRODNÍ DIVADLO

Míla | 03.12.2009

Takže si rozumíme..Já jenom, abys třeba půl roku netrénoval Gottovo proslulé kolínko a pak ti bylo k ničemu...I když... kdybys ho trénoval na volejbale....:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: NÁRODNÍ DIVADLO

Zdeněk | 03.12.2009

Tak co, tak bys potřebovala inkontinenční pomůcky? ;)

Záznamy: 6551 - 6600 ze 6645
<< 129 | 130 | 131 | 132 | 133 >>
Přidat nový příspěvek